Telefon
Nasza infolinia: +48 85 719 10 91
Pin
Adres Szpitala: Pl. Brodowicza 1, 16-070 Choroszcz
Eye

Oddział ogólnopsychiatryczny V z całodobowym pododdziałem detoksykacyjnym dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych

Prowadzimy całościową nowoczesną diagnostykę i leczenie chorych z problemami psychiatrycznymi oraz uzależnienia od narkotyków. Współpracujemy z licznymi placówkami pomocowymi i ośrodkami leczenia dla uzależnionych od środków psychoaktywnych. Pomagamy w organizowaniu opieki i pomocy socjalnej naszym pacjentom.

Dysponujemy doświadczoną, specjalistyczną kadrą lekarzy, psychologiem, terapeutami zajęciowymi, specjalistami leczenia uzależnień od substancji psychoaktywnych, specjalistą terapii systemowej rodzin, specjalistą pracownikiem socjalnym.. Pielęgniarki i personel niższy cechuje szacunek, życzliwie i troskliwe podejście do pacjenta oraz ogromne doświadczenie i bardzo dobre przygotowanie zawodowe.

Oferujemy najlepsze warunki przebywania naszym chorym, salę rekreacyjną, ping-pong, atlas do ćwiczeń fizycznych, salę telewizyjną i świetlicę terapeutyczną. Od naszych pacjentów oczekujemy współpracy. Główną zasadą, którą się kierujemy jest skupienie na indywidualnych problemach i pomocy pacjentom.

Kontakt:
• kierownik Oddziału - (85) 719 10 91 wew. 244
• dyżurka pielęgniarek – (85) 719 10 91 wew. 260

Oddział ogólnopsychiatryczny V z całodobowym pododdziałem detoksykacyjnym dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych